Produkty dla dentystów wszystkich specjalizacji
Ortodoncja, endodoncja, protetyka, chirurgia
Szeroki wybór sprzętu i wyposażenia stomatologicznego
Skalery, piaskarki, asystory
Najwyższej jakości sprzęt i materiały protetyczne
Cementy, sztyfty, akcesoria
Szwajcarska Polydentia
Jesteśmy oficjalnym dystrybutorem w Polsce
GC Japan
Jesteśmy oficjalnym dystrybutorem GC w Polsce
Uśmiechnij się !
Produkty do wybielania zębów

Edenta
Edenta jest jednym z liderów rynku w sektorze instrumentów obrotowych. Firma została założona w 1968 roku przez Ingrid i Dieter O. Gretz w Szwajcarii.
Ich innowacyjne i nowoczesne pomysły w sektorze polerskim, które w tym czasie były wciąż mało zbadane, stworzyły podwaliny pod pierwszy zakład produkcyjny. Firma początkowo specjalizowała się w produkcji narzędzi do obróbki metali, jednak szybko rozszerzyła swoją działalność na produkcję narzędzi stomatologicznych.
W latach 70 Edenta zaczęła koncentrować się głównie na produkcji frezów stomatologicznych, co doprowadziło do jej ugruntowania się jako jednego z wiodących dostawców narzędzi dla branży stomatologicznej.
W kolejnych dekadach firma rozwijała swoje portfolio produktowe, wprowadzając innowacyjne rozwiązania i stale podnosząc jakość swoich wyrobów.
Obecnie firma Edenta to duży zakład produkcyjny  tworzący nie tylko drobne instrumenty i narzędzia dla lekarzy stomatologów, ale także do chirurgii medycznej, podologii, przemysłu jubilerskiego i mechaniki przemysłowej.
Edenta znana jest w 120 krajach na całym świecie i oznacza innowacyjność i najwyższą jakości .
„Edenta made in Switzerland" to pieczęć, która tworzy jakość i zaufanie.
Marka Edenta to najbardziej innowacyjne i precyzyjne instrumenty obrotowe ciszące się zaufaniem i uznaniem lekarzy na świecie, a wśród nich: gumki, wiertła diamentowe i węglikowe, paski ścierne, frezy, kamienie.
Odkryj w Naszym sklepie szeroką gamę precyzyjnych instrumentów firmy Edenta.ch

0