Produkty dla dentystów wszystkich specjalizacji
Ortodoncja, endodoncja, protetyka, chirurgia
Szeroki wybór sprzętu i wyposażenia stomatologicznego
Skalery, piaskarki, asystory
Najwyższej jakości sprzęt i materiały protetyczne
Cementy, sztyfty, akcesoria
Szwajcarska Polydentia
Jesteśmy oficjalnym dystrybutorem w Polsce
GC Japan
Jesteśmy oficjalnym dystrybutorem GC w Polsce
Uśmiechnij się !
Produkty do wybielania zębów

Szwajcarska jakość Polydentia

Firma Polydentia to szwajcarska firma, która produkuje materiały do stomatologii od ponad 40 lat.
Jest to firma rodzinna, wielopokoleniowa, w której połączono silne szwajcarskie wartości przedsiębiorczości  oraz dynamikę i potrzeby rozwoju w sferze stomatologii odtwórczej. Priorytetem w firmie jest dynamiczny rozwój, wprowadzanie nowych produktów spełniających potrzeby i wymagania liderów opinii na całym świecie. Misją Polydentia jest dla dalsze wytwarzanie najwyższej jakości szwajcarskich rozwiązań, które umożliwią stomatologom uproszczenie ich codziennej pracy, zagwarantowanie poczucia idealnie wykonanego procesu leczenia oraz spełnienie obowiązku najlepszej opieki nad pacjentami.
Pasja, innowacyjność oraz jakość to wartości, którymi szwajcarska firma kieruje się w codziennej pracy cały czas poszukując praktycznych rozwiązań, które odpowiadają potrzebom współczesnej stomatologii estetycznej i zachowawczej zarówno w odcinku przednim jak i bocznym.

W Naszym sklepie znajdziesz pełen asortyment materiałów odtwórczych który obejmuje systemy matryc, formówek przednich np:

 

oraz kolekcję matryc dla dorosłych i dla dzieci np:

 
Systemy te upraszczają przebieg pracy i pomagają w uzyskaniu jak najlepszych estetycznych efektów. Zestawy sekcyjnych systemów matryc obejmują komplety różnych rodzajów matryc, klinów separacyjnych wraz z pierścieniami lub formówkami np:

 

Z firmą Polydentia mamy zaszczyt współpracować i dystrybuować jej produkty od początku lat 90. Nasza relacja opiera się na wzajemnym zaufaniu, profesjonalizmie i wspólnym dążeniu do osiągania doskonałości w naszych dziedzinach działalności.
Podczas naszej wieloletniej współpracy udało nam się osiągnąć wiele znaczących sukcesów.
Niejednokrotnie mieliśmy zaszczyt i przyjemność gościć przedstawicieli firmy Polydentia w Naszej firmie.
Nasze spotkania były okazja do pokazania gościom Naszego pięknego miasta, ale także szansą do omówienia  przyszłej współpracy, rozwoju i kreatywności.

 

0