Produkty dla dentystów wszystkich specjalizacji
Ortodoncja, endodoncja, protetyka, chirurgia
Szeroki wybór sprzętu i wyposażenia stomatologicznego
Skalery, piaskarki, asystory
Najwyższej jakości sprzęt i materiały protetyczne
Cementy, sztyfty, akcesoria
Szwajcarska Polydentia
Jesteśmy oficjalnym dystrybutorem w Polsce
GC Japan
Jesteśmy oficjalnym dystrybutorem GC w Polsce
Uśmiechnij się !
Produkty do wybielania zębów
BAUSCH

BAUSCH

Firma Dr. Jean Bausch GmbH & Co. KG została założona w 1953 roku przez stomatologów dr Jeana Bauscha (1884 - 1966) i jego syna dr Hansa Bauscha (1928 - 1998). Dr Hans Bausch, wspierany przez swojego ojca, po II wojnie światowej studiował stomatologię na Uniwersytecie w Kolonii w Niemczech. Po niestrudzonej pracy we własnym laboratorium udało mu się opracować jedyny w swoim rodzaju papier artykulacyjny, który intensywnie znakuje na wilgotnych powierzchniach. "Bausch Articulating Paper" z progresywnym transferem kolorów, rewolucyjny w tym czasie produkt, został natychmiast zaakceptowany przez dentystów na całym świecie.

6 produktów

zobacz produkty
D+Z

D+Z

ECOLINE -LINIA WIERTEŁ DIAMENTOWYCH O EKONOMICZNEJ CENIE 

1 produkt

zobacz produkty
Hygiene360

Hygiene360

Od 1982 roku firma Hygiene360 specjalizuje się w oferowaniu szerokiej gamy wysokiej jakości środków dezynfekcyjnych i środków czyszczących dla osób dbających o higienę. Hygiene360 jest producentem znanych i lubianych produktów marki Prosept

22 produktów

zobacz produkty
KURARAY

KURARAY

Kuraray Noritake

Na początku były dwie firmy – Kuraray i Noritake. Pierwsza specjalizująca się w kreowaniu innowacyjnych rozwiązań w obszarze chemii przemysłowej, druga słynąca z tworzenia pięknej, wysokojakościowej i wytrzymałej porcelany użytkowej. Nasze szlaki w stomatologii przecierała firma Kuraray – w 1978 na rynek trafił absolutnie wówczas innowacyjny system wiążący CLEARFIL Bond System F. To właśnie on rozpoczął nową erę stomatologii adhezyjnej, zapoczątkowując technikę wytrawiania szkliwa oraz zębiny.

2 produktów

zobacz produkty
0