Produkty dla dentystów wszystkich specjalizacji
Ortodoncja, endodoncja, protetyka, chirurgia
Szeroki wybór sprzętu i wyposażenia stomatologicznego
Skalery, piaskarki, asystory
Najwyższej jakości sprzęt i materiały protetyczne
Cementy, sztyfty, akcesoria
Szwajcarska Polydentia
Jesteśmy oficjalnym dystrybutorem w Polsce
GC Japan
Jesteśmy oficjalnym dystrybutorem GC w Polsce
Uśmiechnij się !
Produkty do wybielania zębów

Filtry

Turbiny stomatologiczne

Witaj w naszej kategorii turbiny stomatologiczne - miejscu, w którym znajdziesz szeroki wybór turbin stomatologicznych znanych również jako: turbiny dentystyczne, końcówki turbinowe, kątnice turbinowe, końcówki stomatologiczne.
Posiadamy produkty najwyższej jakości które zapewnią Ci precyzję i komfort podczas wykonywania procedur stomatologicznych, oraz takie które nie zrujnują twojego budżetu. Nasza oferta obejmuje produkty od renomowanych producentów, które spełnią oczekiwania najbardziej wymagających profesjonalistów.
Nasza Oferta:
  • Najwyższa Jakość:  Nasze turbiny pochodzą od renomowanych producentów takich jak: Turbiny NSK, Turbiny BIEN-AIR, Turbiny W&H, Turbiny Yusenden/Coxo i spełniają najwyższe standardy jakości.
  • Oświetlenie LED: W swojej ofercie posiadamy turbiny bez światła oraz turbiny z oświetleniem LED. Wybierając turbiny LED z wbudowanym światłowodem, zyskujesz doskonałą widoczność obszaru roboczego, co jest niezwykle istotne w pracy dentysty. Jeśli nie posiadasz światła w swoim fotelu/unicie nie martw sie! posiadamy również turbiny stomatologiczne z generatorem światła LED.
  • Ergonomiczny Design: W naszym asortymencie znajdziesz turbiny z ergonomicznym uchwytem, które zapewnią Ci wygodę trzymania w ręku i zmniejszą zmęczenie podczas wielogodzinnej pracy.
  • Dodatkowe powłoki takie jak: DURAGRIP, DURACOAT zwiększające odporność turbin dentystycznych na zarysowania oraz poprawiając pewność chwytu.
  • Dostępność i szybka darmowa dostawa: Mamy szeroki asortyment dostępny od zaraz, a nasza dostawa jest darmowa.
  • Serwis: zapewniamy serwis gwarancyjny i po gwarancyjny wszystkich końcówek stomatologicznych  w Naszym sklepie.

 

 

0