Produkty dla dentystów wszystkich specjalizacji
Ortodoncja, endodoncja, protetyka, chirurgia
Szeroki wybór sprzętu i wyposażenia stomatologicznego
Skalery, piaskarki, asystory
Najwyższej jakości sprzęt i materiały protetyczne
Cementy, sztyfty, akcesoria
Szwajcarska Polydentia
Jesteśmy oficjalnym dystrybutorem w Polsce
GC Japan
Jesteśmy oficjalnym dystrybutorem GC w Polsce
Uśmiechnij się !
Produkty do wybielania zębów

Kategoria: Materiały do wypełnień stomatologicznych

W naszej kategorii "Materiały do wypełnień stomatologicznych" znajdziesz szeroki wybór wysokiej jakości produktów, dostosowanych do różnorodnych potrzeb stomatologicznych. Oferujemy kompleksowe rozwiązania, obejmujące różne rodzaje materiałów do wypełnień, które są niezbędne dla profesjonalistów w dziedzinie stomatologii.

Podkategorie:

Amalgamaty: Odkryj naszą gamę amalgamatów stomatologicznych na stornie Amalgamaty Te srebrne wypełnienie charakteryzuje się doskonałą trwałością i łatwością aplikacji.

Kompozyty światłoutwardzalne: na Naszej stronie: Kompozyty światłoutwardzalne znajdziesz innowacyjne kompozyty światłoutwardzalne, ekonomiczne kompozyty stomatologiczne oraz te najbardziej popularne kompozyty do wypełnień, które zapewniają estetyczne i trwałe wypełnienia. Dostępne w różnych kolorach, umożliwiają precyzyjne dopasowanie do naturalnego odcienia zębów. W naszej ofercie posiadamy kompozyty światłoutwardzalne takich producentów jak: GC, 3M ESPE, DENTSPLY SIRONA, SDI, VOCO, KERR.

Wypełnienia chemoutwardzalne: na Naszej stronie Kompozyty chemoutwardzalne znajdziesz produkty chemoutwardzalne. To niezawodne rozwiązanie dla różnych przypadków stomatologicznych i doskonała alternatywa dla wycofanych amalgamatów.

Kompomery: Kompomery w naszym asortymencie znajdziesz na stronie Kompomery Kompomery łączą cechy kompozytów i glasjonomerów, oferując wyjątkową elastyczność i trwałość. Zastosowanie kompomerów ułatwia tworzenie estetycznych i funkcjonalnych wypełnień.

Glasjonomery do wypełnień: charakteryzują się doskonałą adhezją do zębiny, co sprawia, że są idealnym wyborem do wielu przypadków wypełnień stomatologicznych. Oferujemy różne formy i kolory, najlepszych producentów takich jak GC, 3M, SDI

Glasjonomery stomatologiczne  w Naszym sklepie znajdziesz je na stornie: Glasjonomery do wypełnień

Wypełnienia tymczasowe: to rodzaj stomatologicznych wypełnień stosowanych tymczasowo, zazwyczaj w celu ochrony zęba przed dalszym uszkodzeniem lub wyczekiwania na stałe wypełnienie lub koronę. Na naszej stronie: Wypełnienia tymczasowe- znajdziesz najpopularniejsze materiały do wypełnień czasowych takie jak: Cavit, Cavit G, Caviton, Plastidentin, ProvidentThymodentin, Multidentin, OxydentinColtosol F

0