Produkty dla dentystów wszystkich specjalizacji
Ortodoncja, endodoncja, protetyka, chirurgia
Szeroki wybór sprzętu i wyposażenia stomatologicznego
Skalery, piaskarki, asystory
Najwyższej jakości sprzęt i materiały protetyczne
Cementy, sztyfty, akcesoria
Szwajcarska Polydentia
Jesteśmy oficjalnym dystrybutorem w Polsce
GC Japan
Jesteśmy oficjalnym dystrybutorem GC w Polsce
Uśmiechnij się !
Produkty do wybielania zębów

Filtry

Dezynfekcja rąk i skóry

 

Profesjonalna dezynfekcja rąk to jeden z najważniejszych i ściśle przestrzeganych wymogów w wielu branżach, takich jak ochrona zdrowia- placówki medyczne, branża beauty - usługi kosmetyczne, studia tatuażu, produkcja żywności czy gastronomia. Higiena - mycie i dezynfekcja rąk stanowi podstawowy i najważniejszy środek ochrony osobistej, zapobiegający rozprzestrzenianiu się wszelkich mikroorganizmów - wirusów, bakterii, które powodują zakażenia. Alkoholowe płyny do rąk łączą ze sobą wysoką skuteczność wiruso i bakteriobójczą jednocześnie działając pielęgnacyjnie na skórę dłoni dzięki zawartości środków nawilżających.
Alkoholowe środki do dezynfekcji rąk i skóry występują w postaci płynu lub wydajnego żelu, oraz pakowane są w pojemniki lub worki o różnej objętości od 250 ml do 5l. Aplikowane mogą być za pomocą atomizera lub pompką.
 
W tej kategorii najbardziej popularnymi produktami są:
  • płyn do dezynfekcji skóry - AHD 1000 firmy Medilab
  • płyn do dezynfekcji rąk - Velodes Soft firmy Medisept
 
Przed badaniami profilaktycznymi oraz zabiegami mało inwazyjnymi, niechirurgicznymi ręce wystarczy dokładnie umyć wodą oraz mydłem lub specjalnym mydłem przeciwdrobnoustrojowym (Velodes Soap, Manisoft). W sytuacji wykonywania zabiegów chirurgicznych, podczas kontaktu z materiałem zakaźnym lub odpadami organicznymi taka procedura mycia jest niewystarczająca i wymaga zastosowania procesu chirurgicznej dezynfekcji rąk.
W Naszym sklepie oferujemy szereg profesjonalnych środków do mycia i dezynfekcji rąk dzięki, którym zadbasz o zdrowie i bezpieczeństwo własne, personelu oraz pacjenta.

0