Produkty dla dentystów wszystkich specjalizacji
Ortodoncja, endodoncja, protetyka, chirurgia
Szeroki wybór sprzętu i wyposażenia stomatologicznego
Skalery, piaskarki, asystory
Najwyższej jakości sprzęt i materiały protetyczne
Cementy, sztyfty, akcesoria
Szwajcarska Polydentia
Jesteśmy oficjalnym dystrybutorem w Polsce
GC Japan
Jesteśmy oficjalnym dystrybutorem GC w Polsce
Uśmiechnij się !
Produkty do wybielania zębów

Filtry

Kątnice stomatologiczne, prostnice stomatologiczne

Witaj w naszej kategorii "Kątnice, prostnice" - miejscu, w którym znajdziesz szeroki wybór kątnic stomatologicznych znanych również jako: kątnica dentystyczna, kątnica na mikrosilnik, kątnica zwalniająca, kątnica przyśpieszająca, kątnica wolnoobrotwa i prostnic stomatologicznych znanych również jako: prostnica na mikrosilnik, prostnica dentystyczna, prostnica protetyczna.

Posiadamy produkty najwyższej jakości które zapewnią Ci precyzję i komfort podczas wykonywania procedur stomatologicznych, oraz takie które nie zrujnują twojego budżetu. Nasza oferta obejmuje produkty od renomowanych producentów, które spełnią oczekiwania najbardziej wymagających profesjonalistów.

Nasza Oferta:

  • Oświetlenie LED: W swojej ofercie posiadamy kątnice bez światła, prostnice bez światła oraz kątnice z oświetleniem LED i prostnice z oświetleniem LED. Wybierając kątnice LED lub prostnice LED z wbudowanym światłowodem, zyskujesz doskonałą widoczność obszaru roboczego, co jest niezwykle istotne w pracy dentysty. Jeśli nie posiadasz światła w swoim fotelu/unicie nie martw sie! posiadamy również kątnice stomatologiczne z generatorem światła LED.
  • Ergonomiczny Design: W naszym asortymencie znajdziesz kątnice i prostnice z ergonomicznym uchwytem, które zapewnią Ci wygodę trzymania w ręku i zmniejszą zmęczenie podczas wielogodzinnej pracy.
  • Dodatkowe powłoki takie jak: DURAGRIP, DURACOAT zwiększające odporność kątnic i prostnic dentystycznych na zarysowania oraz poprawiając pewność chwytu.
  • Dostępność i szybka darmowa dostawa: Mamy szeroki asortyment dostępny od zaraz, a nasza dostawa jest darmowa
  • Serwis: zapewniamy serwis gwarancyjny i po gwarancyjny wszystkich końcówek stomatologicznych  w Naszym sklepie.

0