Produkty dla dentystów wszystkich specjalizacji
Ortodoncja, endodoncja, protetyka, chirurgia
Szeroki wybór sprzętu i wyposażenia stomatologicznego
Skalery, piaskarki, asystory
Najwyższej jakości sprzęt i materiały protetyczne
Cementy, sztyfty, akcesoria
Szwajcarska Polydentia
Jesteśmy oficjalnym dystrybutorem w Polsce
GC Japan
Jesteśmy oficjalnym dystrybutorem GC w Polsce
Uśmiechnij się !
Produkty do wybielania zębów

Sprzęt i wyposażenie

W naszej kategorii sprzęt i wyposażenie znajdziesz kompleksowe rozwiązania, które pomogą w stworzeniu nowoczesnych i funkcjonalnych gabinetów stomatologicznych. Nasza oferta to wynik współpracy z wiodącymi producentami, którzy gwarantują niezawodność, trwałość i innowacyjność swoich produktów.
Posiadamy produkty najwyższej jakości które zapewnią Ci precyzję i komfort podczas wykonywania procedur stomatologicznych, oraz takie które nie zrujnują twojego budżetu. Nasza oferta obejmuje produkty od renomowanych producentów takich jak: NSK, KAVO, W&H, Woodpecker, VRN, które spełnią oczekiwania najbardziej wymagających profesjonalistów.
Nasza oferta zawiera: kątnice, prostnice, mikrosilnikiturbiny stomatologiczne, oleje serwisowe, autoklawy, zgrzewarki, destylarkiskalery i końcówki do skalera, piaskarki stomatologiczne, szybkozłączki, wstrząsarki, inkubatory.
Dlaczego warto wybrać sprzęt stomatologiczny z naszego sklepu?
Jesteśmy dumni z naszego zaangażowania w dostarczanie sprzętu stomatologicznego najwyższej jakości. Nasze produkty są starannie wyselekcjonowane, by spełnić potrzeby gabinetów stomatologicznych, klinik i laboratoriów. Oferujemy konkurencyjne ceny, profesjonalne doradztwo, kompleksowe wsparcie techniczne, zapewniamy serwis gwarancyjny i po gwarancyjny, dostępność i szybka darmową dostawę.

0