Produkty dla dentystów wszystkich specjalizacji
Ortodoncja, endodoncja, protetyka, chirurgia
Szeroki wybór sprzętu i wyposażenia stomatologicznego
Skalery, piaskarki, asystory
Najwyższej jakości sprzęt i materiały protetyczne
Cementy, sztyfty, akcesoria
Szwajcarska Polydentia
Jesteśmy oficjalnym dystrybutorem w Polsce
GC Japan
Jesteśmy oficjalnym dystrybutorem GC w Polsce
Uśmiechnij się !
Produkty do wybielania zębów

Filtry

Paski metalowe i formówki

Odbudowa i wypełnienie zęba to jedne z najczęściej wykonywanych zabiegów stomatologicznych. Zabiegi te wymagają użycia zarówno wielu narzędzi, jak i materiałów. Oprócz podstawowych materiałów warto zapatrzeć gabinet w akcesoria, które mogą znacznie usprawnić pracę.
W naszym sklepie oferujemy klasyczne paski płaskie, wypukłe jak i innowacyjne matryce metalowe, kształtki, pierścienie i formówki stomatologiczne do odbudowy zębów.
Większość pasków i kształtek metalowych jest dostępna w paru grubościach i wysokościach, co pozwoli na idealne dobranie produktu do przypadku klinicznego.
Najbardziej znanym, słynącym z innowacyjności producentem akcesoriów do odbudowy zębów jest szwajcarska firma Polydentia, ciesząca się dużym zaufaniem wśród lekarzy.
Przy pomocy produktów Polydentia, takich jak matryce Unica, paski Quickmat, pierścienie Myclip czy kliny drewniane twoja praca nad odbudową zęba może być łatwa i mniej czasochłonna. Jeśli nigdy nie pracowałeś z matrycami i nie wiesz od kupna czego zacząć, w naszej ofercie znajdziesz zestawy startowe tzw. Starter Kity najpopularniejszych systemów, które wprowadzą Cię w świat Idealnej stomatologii odtwórczej.

0